Розробка генплану

Генеральний план благоустрою нульової території або реконструкції вже забудованої вміщує в себе:

  • розробку плану території (викопіювання або топографічний план на основі геодезії);
  • інженерні вишукування (геологія);
  • комплексне проектування будівель і споруд, інженерних мереж (місце положення з прив'язкою до координат, комунікаційний зв'язок);
  • затвердження проекту в органах контролю.

Увага! Генплан - це основна документація, за якою визначаються всі базові витратні статті будівництва, інвестиційна привабливість та експлуатаційна функціональність підсумкового результату.

Проектування споруд як самостійних об'єктів або як частини планованого комплексу - одна з найпопулярніших послуг, що замовляються у НДІ інженерних вишукувань. Ми розробляємо документи будь-якої складності, пропонуємо варіативні рішення Ваших завдань, працюємо в Києві, області і по всій Україні!

Проект - вартість розробки

Ціна послуги з розробки генплану будинку, житлового комплексу, району або кварталу залежить від загальної площі, складності завдання і часу, який Ви визначите для виконання завдання.

Для уточнення конкретної вартості послуги необхідно зв'язатися з контакт-центром Науково-дослідного інституту інженерних вишукувань за вказаним на головній сторінці офіційного сайту номером стаціонарного телефону.