Проектування сонячних електростанцій - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Проектування сонячних електростанцій

Сонячна електростанція - це найефективніше на сьогоднішній день джерело пасивного доходу, актуальний внесок у екологічність життя на нашій планеті і абсолютна автономність, що стосується споживання державної енергії.

Проектування сонячних електростанцій ще 10 років тому здавалося чимось на кшталт фантастики, можливої десь там, в Японії або в розвинених європейських країнах. Але тепер сонячні панелі України стали невід'ємною частиною на ринку сонячної світової електроенергетики. Приватні сонячні електростанції в Україні на кінець 2017 року використовували трохи менше 2.500 сімей, тут мається на увазі тільки ті приватні ряди сонячних батарей, які працюють за програмою зелений тариф.

Що таке зелений тариф і наскільки вигідне оформлення зеленого тарифу

Підключення панелей до загальної електромережі забезпечує можливість продажу електроенергії державі при її надлишку.

Хто і як може оформити зелений тариф? Будь-який громадянин України, який встановив електростанції сонячні, гідроелектростанції, вітряні може мати пасивний дохід за сонячним тарифом.

Вважається, що сонячних електростанцій проектування сонячних електростанцій дає максимальний з можливих прибутків при продажу електроенергії, а саме, з 1 січня 2017 року по кінець 2019 року за 1 випущений в загальну електросистему сонячний кіловат держава буде платити 18, 09 євроцентів.

Що з цього? Реалізація проекту сонячної електростанції забезпечить не тільки абсолютну автономність від держави, але і тривалий, абсолютно пасивний дохід.

Документом, що засвідчує впровадження приватної сонячної електростанції в загальну електросистему України, є паспорт і проектна документація. Паспорт містить всю необхідну інформацію про тип робіт і формата підключення приватної СЕС.

Облаштування сонячних електростанцій проектування

Щоб встановити сонячні електростанції потрібно провести спеціальні геодезичні обміри для сонячних електростанцій. Саме за їх результатами складається папка проектно-кошторисної документації. Тільки після того, як буде оформлена вся проектна документація, можна приступати до будівельних робіт. НДІ Інженерних вишукувань допоможе з кожним етапом, тут можуть надати комплексні послуги проектування, розробити індивідуальні схеми підключення сонячних електростанцій.

Весь процес установки сонячних електростанцій підрядні роботи, розробка проекту, підключення до електромережі, геодезичні обміри - це дуже непроста робота. Ще треба розуміти, що, це не найдешевший проект. Але це ідеальний варіант для вкладу вільних капіталів. Пасивний дохід від діючої сонячної електростанції залишиться абсолютно стабільним, незалежно від світових цін, курсу долара або навіть курсу криптовалют. Екологічна електрика завжди була і буде актуальною на всі території сучасної України, особливо біля її столиці - Києва. Чому так? Про це трохи згодом, чекайте і будете здивовані!