Проектування електромереж - Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань
Проектування електромереж

Проектування систем електропостачання складається з декількох етапів. На першому етапі проводиться збір техдокументації та оформлення проектної документації. Другий етап - це затвердження зібраних паперів у відповідних органів держуправління. І тільки після перевірки і затвердження того, що проект не несе в собі будь-які технічні помилки, проводиться закупівля техобладнання та його монтаж.

Запуск системи електропостачання проводиться після фінальної перевірки. У кожному з етапів проектування Вам допоможе Науково-дослідний інститут інженерних вишукувань України.

Проектування електропостачання в Україні

Проектування електромереж починається з роботи інженера, який за допомогою спец. ПО розраховує положення ліній електрокомунікацій, розраховує їх можливості, щоб уникнути перевантажень. За підсумком розрахунків створюється креслення кабельних ліній. Склад проектної документації залежить від цільового призначення об’єкту, планованої потужності інженерних мереж, а також від рівня безпеки, та про це можна дізнатися далі.

Проекти електропостачання промислових підприємств

Проектування електропостачання виробничих комплексів має на увазі пріоритетність поняття простоти інженерних систем, а також раціональність електромереж проектування електромереж. Нормативи проекта електропостачання виробничих комплексів зобов’язує облаштування кожної ділянки індивідуальним пристроєм розподілу навантаження. Таким чином забезпечується безпечність мереж електропостачання для людей, що працюють на підприємстві, та обладнання.

Виходячи з технічного завдання, процес виконання монтажних робіт може зайняти період від кількох днів, до декількох місяців; у будь-якому випадку, процес може початися тільки після узгодження паперів з проектування електропостачання промислових підприємств. Ключовий фактор тут – структура виробництва. Залежно від класу небезпеки об'єкта використовується індивідуальні засоби захисту електроустановок.

Проектні роботи - реалізація

Починаються електромонтажні роботи проектування після узгодження проекту. Вартість проекту електропостачання залежить від потужності і складності, вартість підключення до ліній електромереж в Україні насьогодні строго фіксована Енергонаглядом, на офіційному державному сайті можна знайти спеціальну таблицю.

Електромонтажні роботи для проекту енергопостачання об'єкту довільного цільового призначення можуть проводитися в будь-який час року бригадою, що має відповідний до кваліфікації сертифікат про освіту.